Netflix: co oglądać jesienią?

Netflix: co oglądać jesienią?

Jesienne wieczory mogą się dłużyć w nieskończoność. Warto wówczas sięgnąć do biblioteki filmów Netflix, aby wybrać coś, co nas zainteresuje i umili jesienne wieczory.

Mój sąsiad Totoro (film animowany)

To piękna opowieść o przyjaźni i o tym, że nie zawsze to, co obce jest złe. Rodzice nie powinni się zrażać faktem, że film jest animowany, nie jest to bowiem kolejna płytka bajka dla dzieci. To opowieść o dwóch siostrach, które spędzają wakacje na wsi nieopodal lasu. Las ten zamieszkują dziwne, tajemnicze, ale zarazem interesujące istoty. Rodzice i dzieci będą płakać ze szczęścia i wzruszenia. Mądra pozycja dla całej rodziny.

Cudowny chłopak (film)

Piękny film o chorobie, tolerancji, akceptacji i byciu ludzkim, dla innych. Auggie (główny bohater) urodził się z rzadką chorobą genetyczną, która powoduje deformację twarzy. Mimo tego jest on najpiękniejszym chłopcem, jakiego znacie i tym pięknem chce dzielić się z innymi, niestety, świat bywa okrutny.

Telefonistki (serial)

Serial opowiada historię czterech kobiet z centrali telefonicznej. Akcja serialu rozgrywa się w latach 20, ubiegłego wieku. To lekka historia o życiu zwykłych dziewczyn, które chcą kochać, marzyć i żyć.

Wiedźmin (serial)

Serial produkcji Netflix na podstawie kultowej już sagi Andrzeja Sapkowskiego, w roli głównej znany z roli Supermana Henry Cavill. To idealna propozycja dla fanów literatury, ale również fantastyki. Nie jest to co prawda słynna adaptacja z Michałem Żebrowskim, do której wszyscy mamy sentyment, jednak amerykanie robią to naprawdę dobrze.

Ratched (serial)

Pamiętacie „Lot nad Kukułczym gniazdem”? Mildred Ratched powraca. Jest młoda, dopiero zaczyna swoją pracę w jednym z najlepszych szpitali psychiatrycznych. Lecz jej osobowość już skrywa mrok. Wciągająca historia jednak z najbardziej brutalnych pielęgniarek kina. W roli głównej Sara Paulson znana z ról w American Horror Story.