Maseczki w kolekcjach znanych marek!

Maseczki w kolekcjach znanych marek!

Niezbędnym elementem garderoby na najbliższy czas stała się maseczka ochronna! Marki modowe zaczęły widzieć w niej potencjał akcesorium takiego jak kolczyki czy apaszka. Maseczka może stanowić idealne wykończenie naszej stylizacji i tworzyć razem z ubraniami niepowtarzalną kompozycję! Być dla nas ochronną i wzbogacać nasze outfity.  Dlatego warto przyjrzeć się jej dokładnie, przecież prawdopodobnie jeszcze chwilę z nami zostanie. 

Maceczka jako dodatek do stylizacji

Mając do wyboru jednorazowe maseczki i wielorazowe kolorowe, częściej wybieramy te, których możemy używać więcej razy. Zachwycają nas swoimi wzorami i są bardziej ekologiczne. Wiele gwiazd i celebrytów zaczęło komponować maseczki ze swoim codziennym ubiorem, które nie rzadko stanowią świetny dodatek. Jeśli używamy maseczek wielorazowych z odpowiedni sposób, stanowią wtedy taką samą ochronę jak maseczki jednorazowe. 

Piękna maseczka i chroniąca!

Przede wszystkim musimy pamiętać, że maseczkę wielorazową należy dezynfekować. Zaraz po powrocie do domu powinniśmy uprać maseczkę w minimum 60 stopniach Celsjusza. Najlepiej, żeby temperatura była wyższa, wtedy mamy pewność, że maska będzie dla nas odpowiednią ochroną. Maskę powinniśmy prać około 45 min. Oczywiście możemy ją prać z innymi rzeczami. Jeśli nie mamy w planach robienia prania, możemy uprać ją ręcznie, wykorzystując na przykład wodę z czajnika. Uprane maseczki, pozostawiamy do wyschnięcia, a kiedy wyschną, wkładamy je do zamkniętego pokrowca czy też woreczka strunowego. Ważne jest, żeby zużyte maski nosić w osobnym opakowaniu. 

Gdzie znaleźć odpowiednią maseczkę?

Maseczką możemy polepszyć lub zepsuć swoją stylizację, dlatego dobrze dobierać ją tak, aby do niej pasowała. Szeroką ofertę ma wiele sklepów sieciowych takich jak Mango, Bershka czy Zalando, która oferują niezwykle szeroki wybór swoich produktów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.